Ogłoszenia

 • Nowa strona czasopisma

  2023-10-05
  Szanowni Państwo,
  miło nam poinformować, iż zmieniliśmy stronę internetową naszych czasopism. Zastosowanie aktualnych rozwiązań pozwoli na nowocześniejsze i sprawniejsze korzystanie z platformy.
  Jednocześnie bardzo prosimy o ponowne założenie konta na nowej stronie, ponieważ z uwagi na dość archaiczne rozwiązania w poprzedniej wersji, przeniesienie dotychczasowych kont oraz nowych zgłoszeń okazało się niemożliwe.     Zapraszamy na nową stronę:  https://czasopismanaukowe.mazowiecka.edu.pl/index.php/rtnp     Jeżeli zgłosili już Państwo artykuł do nowego numeru (XV/2023) czasopisma Rocznik Towarzystwa Naukowego Płockiego bardzo prosimy o ponowne dodanie artykułu na nowej stronie. Za utrudnienia najmocniej przepraszamy i prosimy o zrozumienie, w zamian obiecujemy większy komfort pracy na nowej platformie.   W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Z wyrazami szacunku

  Aneta Kamińska-Krysztofiak

  Sekretarz Wydawnictwa Naukowego Przeczytaj więcej na temat Nowa strona czasopisma
 • Zaproszenie do współpracy

  2020-10-27

  Szanowni Państwo,

  zapraszamy wszystkich zainteresowanych do nadsyłania propozycji artykułów i recenzji naukowych do kolejnego tomu „Rocznika Towarzystwa Naukowego Płockiego”.

  Osoby zainteresowane publikowaniem naukowych tekstów na łamach naszego pisma prosimy o zapoznanie się z Zasadami etyki publikacyjnej oraz Wymogami redakcyjnymi obowiązującymi w naszym czasopiśmie (materiały dostępne w menu górnym naszej strony).

  Do zarządzania naszym czasopismem wykorzystujemy Open Journal System. Bardzo prosimy o przesyłanie wszystkich tekstów za pośrednictwem tego systemu.

  Kontakt z redakcją: rtnp@mazowiecka.edu.pl

  ZAPRASZAMY!     

  Redakcja czasopisma „Rocznik Towarzystwa Naukowego Płockiego"

  Przeczytaj więcej na temat Zaproszenie do współpracy